Ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України № 299911 від 28.03.2007 року.  Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного) здійснюється відповідно до Правил добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) № П-06 від…

Предмет страхування – майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням транспортними засобами, визначеними договором страхування (легкові автомобілі, вантажні автомобілі, автобуси, мікроавтобуси, причепи до легкових та вантажних автомобілів).

 

Добровільне страхування наземного транспорту

 Страховий ризик – певна подія, на випадок якої проводиться страхування і яка має ознаки ймовірності та випадковості настання. Страховим ризиком є ризик втрати, знищення або пошкодження транспортного засобу, його частин, деталей, приладів, обладнання внаслідок:– дорожньо-транспортної пригоди за участю застрахованого транспортного засобу;– незаконного заволодіння транспортним засобом у будь-якому місці його знаходження, окрім місць, визначених договором страхування;– інших протиправних дій третіх осіб;– стихійних явищ, падіння тіл космічного походження, літальних апаратів або їх частин (уламків), дерев, інших предметів та зіткнення з застрахованим транспортним засобом предметів, що самостійно рухаються (окрім інших транспортних засобів), нападу тварин;– пожежі застрахованого транспортного засобу.

Страховий випадок – доведений факт втрати, знищення або пошкодження транспортного засобу, його частин, деталей, приладів, обладнання внаслідок будь-якої із зазначених подій.

Страхова сума – грошова сума, в межах якої страхова компанія відповідно до умов страхування зобов`язана провести виплату страхового відшкодування при настанні страхового випадку. Страхова сума за договором страхування встановлюється за домовленістю між сторонами в межах вартості транспортного засобу (з або без урахування вартості додаткового обладнання до нього) за цінами, що діють на момент укладання договору страхування.

Строки дії договору: Договір страхування може бути укладений на строк до одного року.

Місце дії договору: Місцем дії договору страхування є територія України. Дія договору страхування не поширюється на території, які офіційно визнані зонами військових дій (збройних конфліктів), місцевості, де офіційно об’явлено надзвичайний стан або загрозу стихійного лиха, які визнано зонами відчуження внаслідок аварії на ЧАЕС, шляхи, де проводяться спортивні змагання. Більш докладну інформацію, що стосується даного виду страхування Ви можете дізнатися в рубриці «спілкування», задавши питання, які Вас цікавлять, нашим спеціалістам по email.

Надіслати заявку на страховку