Ліцензія Міністерства Фінансів України АВ №398490 від 28.07.2008 року.

Добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби здійснюється відповідно до Правил добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби № П-04 – від 23 березня 2007 р.

Предмет страхування – майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать законодавству України, пов’язані з розладом здоров’я, втратою працездатності та життям Застрахованої особи а також з одержанням медичної допомоги та медичних послуг при настанні страхового випадку.

Страховий ризик – ризик захворювання Застрахованої особи.

Страховий випадок – подія, що передбачена Договором страхування, яка відбулась і з настанням якої виникає обов’язок страхової компанії здійснити страхову виплату.

Добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби

Страхова сума – грошова сума, в межах якої страхова компанія відповідно до умов страхування зобов’язана провести виплату при настанні страхового випадку. Розмір страхової суми визначається за згодою між Страхувальником і страховою компанією при укладанні Договору страхування.

Строк дії договору: Договір страхування здоров’я на випадок хвороби укладається терміном до 1 року.

Місце дії договору: Дія договору розповсюджується на територію України.

Більш докладну інформацію, що стосується даного виду страхування Ви можете дізнатися в рубриці «спілкування», задавши питання, які Вас цікавлять, нашим спеціалістам по e-mail або отримати on-line консультацію.

Надіслати заявку на страховку