29 років на страховому ринку

Шановні наші клієнти, партнери і колеги!

Напередодні Дня народження страхової компанії «Кредо» наша дружня команда хотіла б звернутися до всіх Вас зі словами подяки за спільно пройдений шлях.

За 29 років роботи на страховому ринку України ми пройшли через багато випробувань, виросли професійно і при цьому завжди незмінно дотримувалися головного правила: захист інтересів клієнта – понад усе! Наше кредо – висока якість і стабільність, і ми завжди прагнули до того, щоб, одного разу ставши нашими клієнтами або партнерами, ви залишалися з нами назавжди! Сьогодні страхова галузь переживає час корінних змін, і тому ми з подвоєною енергією працюємо над впровадженням цифрових технологій, постійно вдосконалюємось і виводимо на ринок нові страхові продукти, щоб не тільки зберегти, але і зміцнити свої позиції серед лідерів.

У нас багата історія і славні традиції, але ми впевнені, що найцікавіші події та нові успіхи у нас ще попереду! І ми дуже раді і пишаємося, що Ви зробили правильний вибір і не помилилися в нас, тому що СК «Кредо» – це перевірений гарант спокою і впевненості, що Ви завжди під надійним захистом!29 років на страховому ринку України