Страхування відповідальності нотаріусів

Це обов’язковий вид страхування, який здійснюється відповідно до Порядку і Правил, затверджених Постановою КМУ від 19.08.2015 р №624.

ТДВ СК «Кредо» пропонує нотаріусам, які займаються приватною нотаріальною діяльністю, страховий захист від можливих матеріальних втрат – в разі настання відповідальності відшкодувати витрати за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам в результаті помилок або упущень, ненавмисно допущених нотаріусами в процесі виконання своїх професійних обов’язків.

Що страхується?

Майнові інтереси страхувальника, що не суперечать законодавству та пов’язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним шкоди третім особам в результаті вчинення нотаріальних та / або інших дій або недбалості.

Хто може виступати страхувальником?

Нотаріуси, які займаються приватною нотаріальною діяльністю.

Розмір страхової суми

Страхова сума встановлюється за згодою сторін, але не може бути менше, ніж тисяча мінімальних розмірів заробітної плати.

З 1 вересня 2020 році мінімальна страхова сума складе 5 000 000,00 грн., а з 1 січня 2021р. – 6 000 000,00 грн.

Скільки коштує договір страхування?

Страховий тариф становить 0,02% від страхової суми. Постійним клієнтам надається знижка.

Розміри страхових виплат, передбачені договором

При настанні страхового випадку страховик здійснює виплату страхового відшкодування в розмірі заподіяної третій особі майнової шкоди, визначеному судовим рішенням, що набрало законної сили, або письмовою вимогою (претензією) третьої особи, визнаної страхувальником і узгодженої страховиком. Сума всіх страхових відшкодувань за договором обов’язкового страхування не може перевищувати зазначену в ньому страхову суму.

Франшиза за договором

Франшиза становить не більше 5% від страхової суми.

На який термін може бути укладений договір страхування?

Договір страхування укладається на строк до 1 року.


Більш детальну інформацію про умови страхування Ви можете отримати за телефонами: 067-461-61-90, 061-289-90-63 (66).Страхова компанія «Кредо»: ваша довіра – наші гарантії!


Надіслати заявку на страховку