Ви можете придбати електронний поліс ОСЦПВ (“автоцивілка”) від страхової компанії Кредо онлайн, натиснувши на кнопку “ОФОРМИТИ АВТОЦИВІЛКУ ОНЛАЙН”

автоцивілка від Кредо

ОСЦПВ (ОСАГО, «автоцивілка») – обов’язковий страховий поліс.

В Україні для всіх автовласників придбання поліса ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) є обов’язковим.
У разі настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує збитки, завдані третім особам (потерпілим при ДТП). Сюди входить компенсація збитку майну, здоров’ю та життю потерпілих (третіх осіб), які вони отримали з вини застрахованої особи.

У разі настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує збитки, завдані третім особам (потерпілим при ДТП). Сюди входить компенсація збитку майну, здоров’ю та життю потерпілих (третіх осіб), які вони отримали з вини застрахованної особи.

Ліміт відповідальності (страхова сума) для компенсації майнової шкоди, нанесеної третім особам, складає 130 тисяч гривень (на одного потерпілого).

Що стосується страхової суми за шкоду здоров’ю або життю третіх осіб, в цьому випадку сума на одного потерпілого становить 260 тисяч гривень. Оскільки це загальнообов’язкове страхування, тарифи при покупці поліса для всіх однакові і встановлюються Моторним (Транспортним) Страховим бюро України.


Що робити при настанні страхового випадку?


Учасники ДТП зобов’язані:

  • Терміново повідомити поліцію про ДТП, пройти медичний огляд та зафіксувати дані інших учасників події (марка і модель автомобіля, державний номер, ПІБ і контактний номер телефону водія або постраждалих)
  • Не пізніше 3-х робочих днів з дня настання ДТП письмово надати страховику, з яким укладено договір “Автоцивілки”, повідомлення про ДТП, про місцезнаходження свого пошкодженого автомобіля, контактний телефон та свою адресу. Телефон гарячої лінії 0 800 500 301

У разі настання ДТП за участю водіїв, які мають діючі поліси “Автоцивілки” та за умови:

  • відсутності травмованих (загиблих) людей;
  • згоди водіїв щодо обставин скоєння ДТП;
  • відсутності у них ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

ці водії мають право спільно скласти повідомлення про ДТП (ЄВРОПРОТОКОЛ), після чого мають право залишити місце ДТП та звільняються від обов’язку інформувати поліцію про її настання.