Ви можете придбати електронний поліс ОСЦПВ (“автоцивілка”) від страхової компанії Кредо онлайн, натиснувши на кнопку “ОФОРМИТИ АВТОЦИВІЛКУ ОНЛАЙН”

автоцивілка від Кредо

ОСЦПВ (ОСАГО, «автоцивілка») – обов’язковий страховий поліс.

В Україні для всіх автовласників придбання поліса ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) є обов’язковим.
У разі настання страхового випадку, страхова компанія відшкодовує збитки, завдані третім особам (потерпілим при ДТП). Сюди входить компенсація збитку майну, здоров’ю та життю потерпілих (третіх осіб), які вони отримали з вини застрахованої особи.

Ліміт відповідальності (страхова сума) для компенсації майнової шкоди, нанесеної третім особам, складає 130 тисяч гривень (на одного потерпілого).

Що стосується страхової суми за шкоду здоров’ю або життю третіх осіб, в цьому випадку сума на одного потерпілого становить 260 тисяч гривень. Оскільки це загальнообов’язкове страхування, тарифи при покупці поліса для всіх однакові і встановлюються Моторним (Транспортним) Страховим бюро України.

Що робити при настанні страхового випадку?

1. Викликати ДАІ

  • Викликати ДАІ на місце події, пройти медичний огляд
  • Зафіксувати дані інших учасників події (марка і модель автомобіля, гос.номер, ПІБ і тіл. Водія або постраждалих)

2. Отримати довідку

  • Отримайте довідку ДАІ про ДТП та копію протоколу медичного огляду

3. Заявити про страхову подію

  • Впродовж 3-х днів повідомте нам про настання події на номер 0 800 500 301