ПРОГРАММА ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ НАЗЕМНОГО ТРАНСПОРТУ МІНІКАСКО

Страховий продукт “міні КАСКО” дозволяє значно заощадити кошти, оскільки застрахованим є тільки найбільш актуальний ризик – дорожньо-транспортна пригода, при цьому немає обмеження за віком транспортних засобів, які приймаються на страхування за цією програмою.

Примітка. Програма страхування передбачає комплексне страхування одночасно з укладанням договору ОСЦПВВНТЗ, або за наявності діючого договору ОСЦПВВНТЗ ТДВ СК «Кредо».


Страхувальниками можуть бути: Фізичні особи, які на законних підставах володіють, користуються або розпоряджаються легковим транспортним засобом
Страхуванню підлягають: Будь-які легкові автомобілі, будь-якою вартістю, будь-якого віку.
Страхуванню не підлягають: Будь-який легковий автомобіль який:
 • використовується як таксі;
 • перебуває у заставі, лізингу;
 • переданий у найм (оренду).
Страхові випадки за договором: Втрата, знищення або пошкодження ТЗ, його частин, деталей, приладів, обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю застрахованого ТЗ (надалі – ДТП) за умови що зазначена ДТП відповідає одночасно всім таким вимогам:
 • сталася з вини водія застрахованого ТЗ;
 • за участю одного або декількох інших встановлених транспортних засобів;
 • відомості про водіїв та власників учасників ДТП зафіксовані Управлінням патрульної служби (Національної поліції України).
Страхова сума фіксована: 50 000,00 грн. або 100 000,00 грн
Франшиза (безумовна): 1 000,00 грн. завжди віднімається зі страхового відшкодування
Страховий тариф, %: м. Київ, Київська область 2,8
Інші населені пункти, чисельністю більше 500 000 чол 2,0
Інші населені пункти, чисельністю менше 500 000 чол 1,6
Особи, допущенні до керування: Всі особи, що керують ТЗ на законних підставах.
Територія дії Договору: Україна, за винятком території АР Крим та м. Севастополь, та території де є війни, вторгнення, військові дії (незалежно від того була війна оголошена чи ні), страйки, громадські заворушення, бунти, революції, захоплення влади військовими або інші протиправні захоплення влади, місцевості, де офіційно об’явлено надзвичайний стан або загрозу стихійного лиха, які визнано зонами відчуження внаслідок аварії на ЧАЕС, шляхи, де проводяться спортивні змагання
Умови виплати страхового відшкодування: Здійснюється з урахуванням фізичного зносу та без врахування коефіцієнту пропорційності.


Основні переваги продукту:

 1. Страхування здійснюється від настання одного з найбільш актуальних страхових випадків – зіткнення з іншим авто (ДТП).
 2. Відсутнє обмеження за віком транспортних засобів, які можуть бути застраховані.
 3. Немає необхідності встановлювати страхову суму в розмірі вартості транспортного засобу, вона однакова для всіх видів ТЗ.
 4. Укладення договору без обмеження кількості і віку осіб, допущених до управління застрахованим ТЗ.
 5. Незалежно від вартості транспортного засобу виплата страхового відшкодування здійснюється без урахування принципу пропорційності.
 6. Відсутнє обмеження по можливій кількості страхових випадків впродовж дії договору (в залежності від обраної Страхувальником Програми).
 7. При настанні страхового випадку з легковим транспортним засобом виробництва країн СНД у віці до 5 років або легковим транспортним засобом виробництва інших країн у віці до 7 років, виплата страхового відшкодування проводиться без вирахування зносу.
 8. Страхове відшкодування перераховується безпосередньо на СТО для проведення відновлювального ремонту або Страхувальнику.
 9. Порушення Правил дорожнього руху не є основою для відмови у виплаті страхового відшкодування.
 10. Не великий розмір страхового платежу.

Більш детальну інформацію про умови страхування Ви можете отримати за телефонами: 067-461-61-90, 061-289-90-63.Страхова компанія «Кредо»: ваша довіра – наші гарантії!


Надіслати заявку на страховку