Страхова компанія «Кредо» заснована 24 червня 1992 року і відноситься до числа тих компаній, хто починав освоювати страховий ринок України. Спочатку компанія була створена як Товариство з обмеженою відповідальністю, потім з 1993 року змінила організаційно – правову форму на Акціонерне товариство, а з 1995 року продовжила свою діяльність як Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Кредо».
З самого початку своєї діяльності страхова компанія «Кредо» керувалася рядом принципів, які вигідно відрізняли її від конкурентів і дозволили впродовж 18 років не тільки вистояти в умовах нестабільної політичної і економічної ситуації, але і демонструвати стабільне зростання і процвітання.
Серед цих принципів можна виділити такі:
1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
2. Швидкість ухвалення рішень;
3. Упровадження інноваційних продуктів і методик управління;
4. Використання сучасних принципів організації роботи;
5. Серйозне відношення до своїх зобов’язань.
Надійний захист страхового портфеля ТДВ СК «Кредо» забезпечується договорами з провідними перестраховочними компаніями.
Такий підхід до роботи дозволив компанії виграти безліч тендерів, які дають змогу компанії працювати з провідними банками України, а саме Відкрите акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”, Акціонерний Банк “Факторіал-Банк”, Закрите акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк”, і ін.
Впродовж всієї своєї діяльності ТДВ СК «КРЕДО» – це, в першу чергу, компанія, що динамічно розвивається, орієнтована на постійне поліпшення своєї діяльності. Ми розуміємо, що статичність і консервативність на такому високо конкурентному ринку, як ринок страхування, не залишає компаніям шансів на подальший розвиток і процвітання. Тому з 2007 року в компанії почався новий етап структурної перебудови, зокрема розвиток мережі філіалів в багатьох регіонах України.
Керівництво компанією на всіх етапах її розвитку здійснювали:
з 1992 р. по1994 р. Слюсаренко Анатолій Вікторович
з 1994 р. по 1996 р. Зазімко Валерій Павлович
з 1996 р. по теперішній час Кривцун Віктор Віталійович
Сьогодні компанією керують люди, що володіють унікальним професійним досвідом і глибокими знаннями як у області страхування, так і в суміжних галузях. Багато хто з них до приходу в СК «Кредо» займав керівні пости на підприємствах України.
Успіх СК «Кредо» – це перш за все заслуга керівництва компанії, яке використовує сучасні методи управління.