історія страхової компанії Кредо
Страхова компанія «Кредо» була заснована 24 червня 1992 року, і стала одним з першопрохідців страхового ринку незалежної України. Ми стартували як Товариство з обмеженою відповідальністю, потім в 1993 році змінили організаційно-правову форму на Акціонерне товариство, а з 1995 року продовжили свою діяльність як Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Кредо».

З самого початку своєї роботи ми керувалися чотирма основними принципами, які дозволили нам не тільки вистояти в умовах нестабільної політичної та економічної ситуації, а й постійно зростати і розвиватися. Це:

  1. Індивідуальний підхід, оперативність і бездоганна якість обслуговування кожного клієнта.
  2. Впровадження інноваційних методів управління компанією і автоматизація виробничих процесів.
  3. Регулярне оновлення пропонованих видів і умов страхування з урахуванням мінливих запитів і потреб клієнта.
  4. Гарантія своєчасного і повного виконання взятих на себе зобов’язань.
Відмінною особливістю СК «Кредо» завжди було те, що завдяки довірі і домовленостям з провідними перестрахувальними компаніями, ми завжди забезпечували і продовжуємо забезпечувати надійний захист свого страхового портфеля.

Керівництво компанією на різних етапах її становлення здійснювали:

  • Анатолій Вікторович Слюсаренко (1992-1994 р.р.);
  • Валерій Павлович Зазимко (1994-1996 р.р.);
  • Віктор Віталійович Кривцун (1996 і по т.ч.).
СК «Кредо» сьогодні – це амбітна команда професіоналів, яка постійно вдосконалює арсенал своїх можливостей і готова задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів, а наш досвід і репутація – кращі гарантії надійності ваших інвестицій. Шукаєте страхувальника європейського рівня – значить ви вже майже у мети! Не втрачайте часу дарма – робіть свій правильний вибір!