Якщо коротко, страхування – це такий універсальний інструмент, який люди створили для захисту себе і своїх майнових інтересів. Сьогодні без нього, як правило, не відбуваються комерційні угоди і не діє жодне підприємство, а страховий поліс є практично у кожного. Але так було не завжди.

 

Історики стверджують, що за часів середньовіччя імпульсом до зародження страхових відносин послужили морські торговельні операції, так як корабель міг потрапити в аварію, а вантаж захопити пірати. Перший, що дійшов до наших днів страховий поліс 1347 року було виявлено в Італії наприкінці XIX століття, і там було записано таке: «Ім’ям Господа Бога, я – Георгій Лекавеллум, громадянин Генуї, засвідчую, що прийняв від Варфоломія Бассуса 107 фунтів срібла у вигляді вільної і дружньої позики. При цьому слід пам’ятати, що якщо Ваш корабель «Санта Клара» прибуде до місця призначення в Майорку в цілісності і раніше терміну, то цей документ втрачає свою силу і вважається недійсним. В іншому випадку зобов’язуюсь сплатити штраф у подвійному розмірі домовленої суми і відшкодувати всі збитки, а гарантією зобов’язань послужать мої капітали і майно».

 

З тих пір багато чого змінилося, а страхування, пройшовши тернистий шлях розвитку, назавжди увійшло в наше щоденне життя і практику ділових відносин. Люди набули безцінного досвіду, винесли з нього уроки і перестали сподіватися на авось – тепер вже всі чітко розуміють, що дешевше і надійніше передбачати проблеми, ніж потім сповна розплачуватися за свою безтурботність!

 

У 1992 році страхова компанія «Кредо» стала одним з першопрохідців на ринку страхування незалежної України, і з тих пір динамічно розвивається, нарощуючи потенціал своїх можливостей і займаючи провідні позиції серед лідерів страхової галузі. Головним пріоритетом в роботі для нас завжди був захист інтересів клієнта, а гарантіями надійності СК «Кредо» виступають професіоналізм наших фахівців і ділова репутація компанії в цілому. Ми цінуємо кожного клієнта, постійно вдосконалюємо культуру і якість обслуговування, і прагнемо до того, щоб одного разу звернувшись в нашу компанію, ви залишалися з нами назавжди. Для цього ми постійно оновлюємо наші страхові продукти і активно впроваджуємо цифрові технології, які роблять наше спілкування з вами простим і зручним.

 

Страхова компанія «Кредо» в змозі повністю убезпечити ваше життя від неприємних сюрпризів, запобігти загрозам і захистити від наслідків форс-мажорів. Ми добре знаємо і вміємо це робити: ось чому, вибираючи нашу компанію – ви вибираєте спокій і впевненість в тому, що завжди перебуваєте під надійним захистом!